ПРО НАС

ТОВ „Газпостач-Черкаси” було створено у 2009 році для здійснення постачання природного газу споживачам по всій території України. В склад компанії увійшли працівники, які мають великий досвід роботи у нафтогазовій галузі.

Для надійного забезпечення своїх споживачів природним газом ТОВ „Газпостач-Черкаси” уклало довгострокові договори із крупними газовидобувними компаніями України.

ТОВ „Газпостач-Черкаси” на сьогоднішній день забезпечує природним газом біля 700 промислових та комунально-побутових (госпрозрахункових) споживачів.

ТОВ „Газпостач-Черкаси” має можливість щомісяця постачати підприємствам природний газ в обсязі більш ніж 10,0 млн.м³. Вмілий менеджмент компанії гарантує постійність та своєчасність поставок природного газу, та завжди надасть необхідну допомогу в питаннях пов‘язаних із споживанням природного газу.

ТОВ "Газпостач-Черкаси" закуповує природний газ виключно у газовидобувних компаній. Це, в свою чергу, гарантує своєчасне та в повному обсязі забезпечення природним газом Вашого підприємства та прозорість походження ресурсу природного газу. Одночасно гарантуємо швидке та якісне обслуговування в частині своєчасного забезпечення документообігу.